Le Grain D'Or Yourhosthelper

  • 70 m²

70 m² apartmán Le Grain D'Or Yourhosthelper zahrnuje 2 ložnic a může ubytovat až 4 lidí.

Hostům nabízíme 1 koupelen.

K dispozici je také kompletní kuchyně se vším potřebným kuchyňským nádobím.

Toto místo ve městě Cannes se nachází 3 km od Île Sainte-Marguerite a 1 km od Provensálský trh Forville. Tento apartmán se nachází v blízkosti Croisette Beach Plage, 2 km od centra města. Hosté si mohou vychutnat občerstvení a jídla italské kuchyně v Le Speakeasy Cannes, ležící 50 metrů od apartmánu. Autobusová zastávka Miramar je vzdálena 5 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Le Grain D'Or Yourhosthelper Cannes
La Suite Architecte # Design Chic - Croisette - Plage
Cena pouze pro mobilní zařízení

La Suite Architecte # Design Chic - Croisette - Plage

8.0
Velmi dobrý 2 recenze
42 m od ubytování
Beautiful 3 Bedroom Fully Renovated
Cena pouze pro mobilní zařízení

Beautiful 3 Bedroom Fully Renovated

53 m od ubytování
Ref 2053 - Seasonal Rental - Prestigious Apartment On The Croisette Cannes
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ref 2053 - Seasonal Rental - Prestigious Apartment On The Croisette Cannes

62 m od ubytování

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Terasa

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence06029023674AK
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Le Grain D'Or Yourhosthelper umístěn?
      Apartmán Le Grain D'Or Yourhosthelper se nachází v blízkosti Plage du Festival.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Le Grain D'Or Yourhosthelper apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Le Grain D'Or Yourhosthelper apartmán patří mimo jiné Provensálský trh Forville, Marché Gambetta, Île Sainte-Marguerite.
    • Jsou v blízkosti apartmán Le Grain D'Or Yourhosthelper nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Le Grain D'Or Yourhosthelper patří restaurace Al Charq a Mozarella Street, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Le Grain D'Or Yourhosthelper Cannes

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít